Монастир Богдана

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Монастир Богдана, код SV-II-a-A-05603. Пам’ятка міжнародного значення, розташована у місті Редеуці (36 км від Сучави), вул. Богдана Воде № 4-6.
Церкву монастиря, присвячену Святому Миколаю, заснував воєвода Богдан I (1359-1365), яка є найстарішою мурованою спорудою в Молдові.
План церкви романського типу, із центральним нефом та двома бічними, відокремленими один від одного шістьма масивними стовпами. Поділ церкви на неф і вівтар − візантійський тип. У той же час усередині церкви є загострені арки, характерні для готичного стилю (як і профіль внутрішніх склепінь).

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.