Музей природничих наук та полювання

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Музей природничих наук та полювання у Ватра-Дорней, пам’ятка повітового значення, розташований у Ватра-Дорней (110 км від Сучави), організований у будівлі першої половини XX століття, що розташований на вул. Унірій (Возз’єднання), № 3.
Музей, відкритий для відвідувачів у 1956 році, складається з 2 відділів: Мисливського відділу в повіті Сучава (на першому поверсі) та Відділу дикої природи в зоні Дорнелор.
У мисливському відділі є серія старих пасток і мисливської зброї та годівниць, які лісівники ставлять у лісах для годівлі диких тварин, серія птахів та диких тварин, характерних для даної місцевості, ремесла з хутра, рогів чи ніг оленя, що ілюструє місцеве «ремесло», присвячене їх виготовленню.
У трофейній кімнаті виставлено безліч медальованих трофеїв: хутряні трофеї рисі, ведмедя, вовка, кабана; трофеї з рогів: карпатський олень, лось, козуля та чорна коза; трофеї іклів кабана.
У відділі флори і фауни представлена серія реліквій льодовикового періоду, зображення з хребетними в процесі їх розвитку (риби, земноводні, рептилії, птахи, дрібні ссавці) і драматична діорама (олені, атаковані зграєю вовків), єдина в Румунії.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.