Реформаторський костел

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Реформаторський костел, 1938 р. Розташований за адресою: с. Цвітова, Калуський район.
Дивовижна споруда, збудована в архітектурному стилі неоготики і оповита легендами через свій містичний вигляд. Релігійна будівля дещо нагадує середньовічний замок. Вона є справжньою прикрасою села, реформаторська церква, 1938 року будівництва, яка ще зовсім недавно не діяла, але пару років тому місцеві мешканці підлатали ії та в храмі почали служити.
Будова оповита таємничою атмосферою, а тому приваблює туристів і любителів готичної архітектури. Конструкція прикрашена великою кількістю арок, виступами, великими і маленькими шпилями. Церква побудована перед другою світовою війною в неоготичному стилі. Кам’яну дзвіницю завершує високий дерев’яний готичний шпиль. Храм прикрашають дерев’яні арочні двері в дусі середньовіччя, вузькі прямокутні віконні прорізи, характерні для оборонних споруд. Дзвіниця стоїть на платформі з численними арочними отворами і завершується вежею з центральним шпилем у вигляді загостреного конуса і меншими конусами навколо нього. Реформаторський храм залишає атмосферу таємничості і духу реформаторства.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.