Меморіальний будинок «Ніколає Лабіш»

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Меморіальний будинок Ніколає Лабіша в с. Мелінь пропонує середовище, де жив і творив певний період свого життя поет Ніколає Лабіш.
Інтер’єр охоплює особисті предмети поета та його сім’ї. Будинок знаходиться в селі Мелінь Сучавського повіту – населеному пункті де народився поет, де він прожив і створив більшу частину своєї творчості. Меморіально-документальний фонд Ніколає Лабіш був створений у грудні 1975 року і описує конкретно і сугестивно, за допомоги наявного фонду, художню і людську особистість Ніколає Лабіша, значення його творчості, контекст основних моментів, які підкреслювали його досвід і творчість. Виставка охоплює ряд особистих і сімейних документів, літературні документи, особисті листи і офіційні папери, які виділяють поета, фотографії, журнали з якими співпрацював, літературну критику і рукописи.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.