Монастир Хаджігадар («Здійснення бажань»)

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Монастир Ґаджігадар («Здійснення бажань» вірменською мовою, від «hagiuc» = бажання і «gadarel» = здійснити), код SV-II-a-A-05504. Пам’ятка національного значення, розташована на відстані приблизно 3 км від міста Сучава в селі Булай, що в комуні Моара.
Церква розташована праворуч від під’їзної дороги від Сучави у напрямку Фелтічені, неподалік від європейської дороги E85.
Колишній вірменський жіночий монастир наприкінці XVII століття з будівлею церкви, побудованої в 1512-1513 роках вірменським торговцем худобою Драганом Донавак (Донавак’ян).
Монастир відомий традицією забиратися на колінах на пагорб, на якому побудована церква, і тричі обходити церкву на колінах паломниками, які хочуть, щоб бажання здійснилися.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.