Музей природничих наук

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Музей природничих наук, пам’ятка місцевого значення (повітового), розташований в місті Сучава, вул. Штефана Великого, № 23, у будівлі, зведеній у 1811-1814 роках.
У будівлі музею, в постійних виставкових залах та у сховищах, знаходиться понад 119 000 предметів спадщини. Відвідувачі можуть помилуватися цінними колекціями мінералогії, петрографії, палеоботаніки (зразки палеофлори та шахтних квітів – «Кришталева кімната»), палеозоології, ботаніки, ентомології, орнітології. Особливо вражає колекція жуків-короїдів та золотих ос, які є дуже рідкісними в Румунії, відбитки листя та фрагменти вимерлих тварин, що мешкали в геологічні епохи.
Туристи також можуть помилуватися низкою вражаючих діорам про диких тварин, представників Буковини. Зали оснащені найсучаснішою аудіо-відео технологією, яка представляє цих тварин у їхньому природному середовищі.
Відвідувачам також представлено 3 600 панорамних проекцій динозаврів з морського та лісового середовища з вражаючими аудіо-відео ефектами (включаючи інтерактивну підлогу).

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.