Музей води «Міхай Беческу», пам’ятка національного значення, розташований на вул. Ніколає Белдічану, урочисто відкритий 17 серпня 1982 року як музей природничих наук, набувши теперішньої назви 28 березня 1993 року.
Єдиний музей в Румунії, присвячений формам життя у земних водах та в морях і океанах світу, що містить низку експонатів, які фахівці вважають винятковими в цій галузі.
Духовний покровитель і організатор музею Міхай Беческу (1908-1999) був океанологом світового класу (найвизначнішим океанологом Румунії), брав участь у різних наукових експедиціях в Карибському морі, Середземному морі, Чорному морі, Атлантичному океані, Індійському океані і Тихому океані. Він особисто привіз сотні тварин із трьох відвіданих ним океанів, які зараз знаходяться в колекціях музею. Зразки, про які йде мова, доставлені з 46 пунктів по всьому світу − багато з Мавританії, але також з Гавани, Дакара, Каїра, Джибуті, Аденської затоки, гори Ескімосів тощо.
Близько 700 екземплярів, привезених Ніколає Беческу з його експедицій в Атлантичний, Індійський і Тихий океани, є унікальними музейними експонатами: морські губки, корали, черепашки, що виробляють перлини, кальмари, омари, зірки та морські їжаки, осетри, отруйні змії, черепахи, крокодили.
У музеї також експонується унікальна у світі карета, виготовлена впродовж 35 років Леоном Комніно лише за допомогою ножа, яка була вперше виставлена в 1937 році на Всесвітній виставці в Парижі.
Іншим елементом максимальної привабливості є географічний глобус, який був зроблений вручну між 1982 і 1986 роками і який є унікальним у світі, оскільки він, крім рельєфу суші, відтворює конфігурацію підводного рельєфу. Цей глобус має масштаб 1:8 100 000, а масштаб висот і глибин відповідно 1 см = 2000 метрів.