Галерея видатних людей з Фалтічені

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Галерея визначних людей з Фелтічені, код SV-II-m-B-05545, пам’ятка національного значення у місті Фелтічень (24 км від Сучави), розташована на вулиці Сучевей, № 95.
Місто Фелтічень в свідомості румунської громадськості позначається як «Флоренція Румунії» та «Маленький Веймар» через велику кількість культурних та наукових діячів, які працювали в цьому місті. Зі статистичної точки зору, Фелтічень є третім містом в Румунії, після Бухареста та Ясс, за кількістю особистостей культури і науки порівняно з кількістю жителів.
Цей унікальний меморіальний музей в Румунії, створений 16 червня 1972 року, розташований у будинку, зведеному в 1850 році.
Музей має сім розкішних кімнат, в яких експонуються картини, фотографії, бюсти, рукописи, листи, книги про життя і діяльність понад 50 культурних та наукових діячів з Фелтічень. Звичайні відвідувачі або спеціалісти відмічають у цьому музеї особливі аспекти культурного життя міста Фелтічень (діяльність шкіл, місцевої преси, культурних асоціацій та товариств, які функціонували тут, особливо в міжвоєнний період).
У межах музею розміщений також Румуно-Американський культурний центр, який фінансується професором доктором Еліотом Сорелем, громадянином США, який народився у місті Фелтічень.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.