Будинок-музей «Джеордже Мунтян»

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Будинок-музей «Джеордже Мунтян» в с. Білка розташований в радівецькому етнографічному регіоні і є репрезентативним для населених пунктів цієї місцевості. Інтер’єр облаштований традиційними меблями, поличками, лавками, шафами для посуду, тканинами (килими, ковдри тощо), які прикрашають стіни будинку. Дерев’яні і керамічні предмети господарства доповнюють хатній інвентар. Господарство у с. Білка доповнюється сараєм і стайнею. Вони також облаштовані господарським інвентарем. Будинок був подарований Музейному комплексу «Буковина» Джеордже Мунтяном – колишнім членом буковинської масонської ложі та Аделою Попеску.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.