Келія Даніїла Сіхаструла

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Келія Даніїла Сіхаструла, код SV-II-m-B-05593. Пам’ятка повітового (регіонального) значення, розташована в комуні Путна, приблизно в 1,5 км від монастиря.
Зарахований до лику святих Румунською православною церквою 20-21 червня 1992 року, молодий Даниїл (ім’я мирянина Думітру) в 16 років постригся у ченці, а потім вийшов у відставку схимником на території нинішньої комуни Путна, на березі струмка Віцеул.
Тут він викопав у скелі до 1466 року каплицю з наосом, нартексом та вівтарем, а нижче каплиці скромний притулок. Сьогодні цей ансамбль відомий як «Келія Даніїла Сіхаструла» (довжиною 9,25 м і висотою 2 м).

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.