Церква Св. Герогія (Біла Церква)

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Церква Св. Георгія (Біла Церква), код SV-II-m-A-05489. Пам’ятка національного значення, побудована, за традицією, Штефаном Великим після переможної битви під Баєю проти угорського короля Матвія Корвіна (1467).
Розташована на вулиці Преот Даскелеску, № 3 в місті Бая (9 км від Фелтічені та 32 км від Сучави), називається «Білою Церквою», оскільки, як і монастир Путна, спочатку вона не була розписана.
У теперішньому вигляді церква була відновлена у 1907-1908 роках архітектором Ніколае Гіка-Будешті, промоутером чи пропагандистом неорумунського стилю в архітектурі в період між двома світовими війнами.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.