Церква успіння Пресвятої Богородиці

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Церква успіння Пресвятої Богородиці, 1843 р. Охоронний номер 814. Пам’ятка місцевого значення. Розташована за адресою: с. Коршів, Коломийський район.
Церква збудована в 1843 р. Храм зведено у вигляді хреста, на вершині споруду прикрашають п’ять куполів. На час зведення церква була покрита гонтами, з часом її було перекрито оцинкованою бляхою, а 2009-2011рр. перекрито бляхою-булатом. Поміняли вікна на деревяні з вітражними склопакетами. З того часу, як в храмі було відслужено першу Божественну Літургію, минуло вже 170-років. Протягом цього часу храм ніколи не був закритим.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.