Базиліка Мінор Качіка

Завантажити дані лазерного 3D-сканування

Базиліка Мінор Качіка. Пам’ятка національного значення, розташована у комуні Качіка (37 км від міста Сучава), найважливіша пам’ятка польської громади в повіті Сучава.
Церква була побудована в 1903-1904 роках у неоготичному стилі з різьбленого каменю та пресованої цегли (зовні здається побудований лише з червоної цегли), за проектом архітектора Теодора Маріана Таловського, професора Лемберзького політехнічного інституту (колишній Lwów, сьогодні Львів, Україна). У головному вівтарі розташована копія знаменитої Ченстоховської ікони Божої Матері, написаної в XVII столітті і привезеної до комуни Качика в 1809 році.
Ще однією визначною пам’яткою для туристів є копія знаменитої лурдської печери (Франція), завершеної в 1936 році в неоготичному стилі.

Цікаве поруч:

“Цей веб-сайт розроблений за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і вона ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020”.
Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.